خرید  فالور و لایک و ممبر روبیکا

خرید  فالور و لایک و ممبر روبیکا

روبیکا یا Roubika یک نرم‌افزار ایرانی است که در زمینه پشتیبانی مشتری و تحلیل داده‌های مشتری فعالیت می‌کند. این نرم‌افزار به شکل یک سامانه هوشمند برای پاسخگویی به سوالات مشتریان، تحلیل و پیش‌بینی رفتار آن‌ها و بهینه‌سازی تجربه مشتریان در سایت‌ها و اپلیکیشن‌های وب توسعه داده شده است.


روبیکا از تکنولوژی‌های هوش مصنوعی، یادگیری عمیق، پردازش زبان طبیعی و تحلیل داده استفاده می‌کند و قابلیت‌هایی از جمله پیش‌بینی نیازهای مشتریان، پیشنهاد محصولات و خدمات مناسب برای آن‌ها، پاسخگویی به سوالات و مشکلات مشتریان، تحلیل و پیش‌بینی رفتار آن‌ها و افزایش رضایت مشتریان را دارا است.


روبیکا در صنعت بانکداری، فروشگاه‌های آنلاین، شرکت‌های بیمه و تولیدی و ... کاربرد دارد و می‌تواند بهبود تجربه مشتریان و افزایش سودآوری شرکت‌ها کمک کند


آیا روبیکا یک شبکه اجتماعی هم هست ؟ 


بله ، روبیکا یک شبکه اجتماعی ایرانی نیز است که در سال ۱۳۸۹ (2010 میلادی) تأسیس شده است. این شبکه اجتماعی در ابتدا با هدف فراهم کردن یک محیط امن و سالم برای برقراری ارتباطات اجتماعی در ایران و به طور خاص برای نوجوانان و جوانان طراحی شده بود.


در این شبکه اجتماعی کاربران می‌توانند پست‌ها، عکس‌ها و ویدئوهای خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و با دنبال کردن صفحات مورد علاقه خود، به جدیدترین اخبار و مطالب مرتبط با آن صفحات دسترسی داشته باشند. همچنین در این شبکه امکان برقراری ارتباط و چت با دوستان و دنبال‌کنندگان نیز وجود دارد.


در طول سال‌ها، روبیکا به یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی در ایران تبدیل شده است و بیش از ۲۵ میلیون کاربر فعال در آن عضویت دارندشبکه اجتماعی روبیکا، به عنوان یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در ایران، در بین کاربران اینترنتی به شدت شناخته شده است. در ادامه به برخی از ویژگی‌ها و امکانات این شبکه اجتماعی اشاره خواهیم کرد:


  1. پست: کاربران روبیکا می‌توانند در پروفایل خود پست‌های مختلفی را ایجاد کنند که شامل متن، عکس، ویدئو و فایل‌های صوتی است.
  2. فالو و فالوور: همانند شبکه‌های اجتماعی دیگر، روبیکا هم به کاربران این امکان را می‌دهد که با دنبال کردن یکدیگر، پست‌ها و فعالیت‌های همدیگر را مشاهده کنند.
  3. چت: در روبیکا، کاربران می‌توانند با یکدیگر چت کنند و پیام‌های متنی، صوتی و تصویری را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.
  4. ارسال پیام خصوصی: هر کاربر می‌تواند پیام خصوصی به کاربر دیگری ارسال کند.
  5. جستجو: کاربران می‌توانند برای پیدا کردن صفحات، پست‌ها و کاربران مورد نظر خود، از ویژگی جستجوی روبیکا استفاده کنند.
  6. صفحات: همچنین، کاربران می‌توانند صفحاتی بسازند که می‌توانند پست‌ها و فعالیت‌های مرتبط با یک موضوع خاص را در آن‌ها به اشتراک بگذارند و دنبال‌کنندگان جذب کنند.
  7. نظرات: کاربران می‌توانند نظرات خود را در پست‌ها و صفحات روبیکا به اشتراک بگذارند.
  8. اعلان‌ها: روبیکا به کاربران این امکان را می‌دهبرای خرید فالوور و لایک همچنین ممبر روبیکا میتوانید به پنل اینستاگرام مراجعه کنید